Tai svarbu žinoti!

Duomenų bazėje suradę sau patinkančias stovyklas, užsirašykite jų kodus, – juos reikės nurodyti kandidato anketoje bei susirašinėjant, ar kitaip bendraujant su Deineta. Stovyklų paieškos sistema leidžia išsaugoti patikusias stovyklas ir jas automatiškai perkelti į kandidato anketą.

Norint gauti vietą pageidaujamos šalies stovykloje ir jums tinkamu laiku, stovyklų paiešką ir rezervaciją reikia atlikti kuo anksčiau. Sezonui įsibėgėjant rasti tinkamą stovyklą darosi vis sudėtingiau, nes mus dažniausiai aplenkia kitų šalių jaunimas. Pavyzdžiui, gegužės mėnesį beveik neįmanoma rasti laisvų vietų stovyklose merginoms. Tai atsitinka todėl, kad merginos yra žymiai aktyvesnės už vaikinus ir vietas stovyklose jos rezervuoja dar kovo – balandžio mėnesiais.

Anksčiau nei kiti rezervuoti vietas stovyklose turėtų ir paaugliai.

Primename, kad dalyvio mokestį reikės sumokėti tik kai būsite patvirtinti dalyvauti pasirinktame projekte.

Norime atkreipti dėmesį, jog paaugliai dėl dalyvavimo tarptautinėse stovyklose užsienyje pirmiausia turi pasitarti su savo tėvais ar globėjais. Tik įvertinę finansines galimybes, paskaičiavę visus mokesčius bei kelionės išlaidas ir pasikonsultavę su mūsų atstovais, jie gali pildyti anketą ir prašyti rezervacijos pasirinktoje stovykloje. Tą patį turėtų padaryti ir suaugusieji norintys vykti į Islandiją, Lotynų Ameriką, Afrikos ar Azijos šalis, kur reikia mokėti papildomus mokesčius ir pasidengti kur kas didesnes kelionės išlaidas.