Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Stovyklų paieška

DAR NE VISKAS! :)

E-vet duomenų bazėje suradę sau patinkančias stovyklas užsirašykite jų kodus, – juos reikės nurodyti kandidato anketoje bei susirašinėjant ar kitaip bendraujant su Deineta.

Jei įvertinote savo galimybes laiko ir finansų atžvilgiu, pasitarėte su artimaisiais (jei būtina) ir esate tvirtai apsisprendę dalyvauti, tuomet kviečiame užpildyti dalyvio anketą. Primename, kad dalyvio mokestį reikės sumokėti tik kai būsite patvirtinti dalyvauti pasirinktame projekte.

Tai svarbu žinoti!

Svarbu žinoti, jog norint gauti vietą pageidaujamos šalies stovykloje ir jums tinkamu laiku, stovyklų paiešką ir rezervaciją reikia atlikti kuo anksčiau. Sezonui įsibėgėjant rasti tinkamą stovyklą darosi vis sudėtingiau, nes mus dažniausiai aplenkia kitų šalių jaunimas. Pavyzdžiui, gegužės mėnesį beveik neįmanoma rasti laisvų vietų stovyklose merginoms. Tai atsitinka todėl, kad merginos yra žymiai aktyvesnės už vaikinus ir vietas stovyklose jos rezervuoja dar kovo – balandžio mėnesiais.

Anksčiau nei kiti rezervuoti vietas stovyklose turėtų ir paaugliai. Šiais metais paaugliams yra stovyklų Belgijoje, Estijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Vokietijoje.

Vokietijos organizacija IJGD į suaugusių stovyklas visada priima ir po kelis nepilnamečius. Papildomų  mokesčių mokėti nereikia.

Vokietijos organizacija „Pro international“  ima 160 Eurų mokestį, tačiau dalyviams jose organizuojami ir vokiečių kalbos kursai.

Įdomios paauglių stovyklos Estijoje. Nors už dalyvavimą čia imamas 250-300 Eurų mokestis, tačiau dalyviams siūloma įdomi tarpkultūrinio pažinimo programa.

Šiais metai nemažai paauglių stovyklų galima rasti ir Italijoje. „Informa Giovani“ organizacija mokesčių neima (stovyklų kodai IG ), organizacijos „IBO Italija“ papildomi mokesčiai - 70 Eurų (stovyklų kodai IBOIT), 95 Eurus ima „Legambiente“ (LEG),  200 Eurų – „Lunaria“ (LUNAR).

Įdomu tai, kad „Legabiente“ organizuoja ir stovyklas šeimoms. Jose  dalyvauti  gali asmenys nuo 4 iki 99 metų amžiaus. Papildomas mokestis jose nuo 150 iki 440 Eurų.

Prancūzijos organizacija „Concordia“ (stovyklų kodai CONCF) stovyklų  paaugliams siūlo daugiausia – net 22. Papildomas mokestis  jose – 165 Eurai. Paauglius priima ir „Solidarites Jeunesses“ (SJ),  „Jeunesse et Reconstruction“ (JR) bei „UNAREC“ (U) organizacijos. Papildomi mokesčiai čia nuo 150 iki 380 Eurų.

Norime atkreipti dėmesį, jog paaugliai dėl dalyvavimo tarptautinėse stovyklose užsienyje pirmiausia turi pasitarti su savo tėvais ar globėjais. Tik įvertinę finansines galimybes, paskaičiavę visus mokesčius bei kelionės išlaidas ir pasikonsultavę su mūsų atstovais, jie gali pildyti anketą ir prašyti rezervacijos pasirinktoje stovykloje. Tą patį turėtų padaryti ir suaugusieji norintys vykti į Islandiją, Lotynų Ameriką, Afrikos ar Azijos šalis, kur reikia mokėti papildomus mokesčius ir pasidengti kur kas didesnes kelionės išlaidas.

Įvaizdis pagal: reprezentacija.lt