Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Apie mus

Jaunimo savanoriškos veiklos centras “Deineta” – nevyriausybinė visuomeninė jaunimo organizacija vykdanti ir koordinuojanti savanorišką veiklą Lietuvoje bei užsienyje. Įkurta 1988 metais kaip atskirų studentiškų klubų sąjunga. 1998 metais Lietuvos Teisingumo Ministerijoje patvirtinti nauji organizacijos įstatai.

Pagrindinės “Deinetos” veiklos kryptys: tarptautinės savanoriško darbo stovyklos Lietuvoje ir užsienyje, ilgalaikiai EST (Europos Savanoriškos Tarnybos) projektai Lietuvoje ir užsienio valstybėse, tarptautiniai jaunimo mainai. Visa tai ES programos “Veiklus Jaunimas” rėmuose.

Tarptautinės jaunimo stovyklos organizuojamos glaudžiai bendradarbiaujant su Europos savanorių tarnybos organizacijų Aljansu. Kasmet Lietuvoje organizuojame apie 20 tarptautinių stovyklų, kuriose galime priimti daugiau nei 200 užsieniečių iš Vakarų Europos šalių bei JAV, Meksikos, Kanados, Maroko, Japonijos ir kt. Beveik 35 pasaulio šalių stovyklose turi galimybę pabuvoti ir Lietuvos jaunimas.

Nuo 1999 metų “Deineta” pradėjo aktyviai dalyvauti “Jaunimas Europai” ir EST programose. Šiuo metu pagrindinė organizacijos veikla yra Europos savanorių tarnybos projektų koordinavimas Lietuvoje ir užsienyje.

Įvaizdis pagal: reprezentacija.lt